fbpx

e-book

Jak zacząć robić dobre zdjęcia smartfonem

 21 trików dla

początkujących

pasjonatów  fotografii

JUŻ JEST!!!

WYJĄTKOWY E-BOOK

 TYLKO TERAZ I PRZEZ
NAJBLIŻSZE 14 DNI


BONUS 30 ZŁ

 

ZALETY E-BOOKA:

1: JEDYNY TAKI E-BOOK NA RYNKU

2: e-book jest napisany przystępnym językiem, nie poruszam w nim trudnych kwestii technicznych,

3: ZAWIERA 21 najważniejszych sztuczek, jakie znam

E-BOOK  21 trików

super rabat

teraz zapłacisz tylko 49 zł

Cena regularna 79 zł

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Najważniejsze atuty i korzyści

KORZYŚĆ nr 1

Dzięki e-bookowi i zastosowaniu 21 trików Twoje fotografie nabiorą efektu wow.

KORZYŚĆ nr 2

Fotografia stanie się dla Ciebie dobrą zabawą, wyjdziesz z ukrycia i przestaniesz się bać fotografowania czy pokazywania swoich zdjęć innym. Gdy samodzielnie
wykonasz zdjęcie, nikt inny przypadkiem nie zrobi takiego samego.

KORZYŚĆ nr 3

Wykonasz zadania, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę i które udoskonalą Twoje zdjęcia, a jeśli fotografia to Twoja pasja, poczujesz, że nabrała ona głębszych emocji, nawet jeśli dopiero zaczynasz.

KORZYŚĆ nr 4

Nie znajdziesz podobnego e-booka na rynku – ten jest jedyny, e-book jest napisany przystępnym językiem, nie poruszam w nim trudnych kwestii technicznych.

E-book składa się z 84 stron, w tym 40 przykładowych fotografii, 21 zadań do samodzielnej realizacji i dużo przydatnej treści.

chcesz wiedzieć JAK TO WYGLĄDA?

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU

Poniżej pokazuję Ci kilka stron e-booka “Jak zacząć robić dobre zdjęcia smartfonem. 21 trików dla początkujących pasjonatów fotografii”. Są to oryginalnie strony (zrzuty z ekranu), dzięki czemu możesz zobaczyć, czego możesz się spodziewać.
E-book składa się z 84 stron, w tym 40 przykładowych fotografii, 21 zadań do samodzielnej realizacji i dużo przydatnej treści.
Na przestrzeni kilku lat zdobyłam wiedzę i ogromne doświadczenie w temacie fotografii i z wielką przyjemnością dzielę się nią z innymi. Wielokrotnie do pewnych rozwiązań doszłam sama, metodą prób i błędów. Dlatego dzielę się moją wiedzą, gdyż tak jest szybciej. Wiele trików możesz zastosować od razu, bez kombinowania czy próbowania.

kilka słów o mnie:

Mam na imię Kasia. Jestem artystką fotografem, pasjonatką fotografii. Wystawiam swoje zdjęcia w galeriach w kraju i zagranicą. Fotografia to nie tylko moja pasja, lecz także forma relaksu i oderwania się od spraw przyziemnych. Bardzo często chcę coś powiedzieć lub wyrazić właśnie poprzez fotografię. Ona zastępuje mi tysiące słów. Za pomocą obrazu wyrażam to, co czuję, co myślę i co widzę. Uwielbiam tworzyć.
Obecnie jestem kandydatką do Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego. Ukończyłam roczne studium fotograficzne w Szkole Fotograficznej Fotoedukacja w Katowicach oraz liczne warsztaty fotograficzne w ZPAF Okręg Śląski również w Katowicach.

Brałam udział w kilku indywidualnych i kilkudziesięciu zbiorowych wystawach fotograficznych, m.in. w: Berlinie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, a także w rodzinnym mieście – w Dąbrowie Górniczej. Uczestniczyłam także w projekcie „Sztuka Teraz”, którego celem jest odkrywanie współczesnej sztuki, a moja fotografia została wybrana z ponad tysiąca innych i była pokazywana w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Bardzo często biorę również udział w różnych konkursach fotograficznych organizowanych w całej Polsce. Na tym polu również osiągam sukcesy. Ostatni mój sukces to trzecie miejsce w ważnym dla mojego regionu konkursie „Obiektywnie Śląskie”. Ta nagroda znaczy dla mnie bardzo wiele, nie tylko ze względu na wybitne i znane jury, które oceniało prace, lecz także ze względu na to, że nagrodzony został mój zestaw fotografii, ukazujący część mojego miasta. Cieszę się również dlatego, że w konkursach, w których oceniane są fotoreportaże, najczęściej na podium stają mężczyźni. Pokazałam, że fotografia kobiet również istnieje i może być dobra.

Fotografia jest bardzo ważną częścią mojego życia. Pewnie również znasz to uczucie.
Oprócz tego, że wystawiam swoje zdjęcia i uczestniczę w konkursach fotograficznych, udzielam się również w różnych grupach fotograficznych, jedną z nich współtworzę. Przekazuję także swoją wiedzę takim samym pasjonatom fotografii jak ja. Szczególnie tym, którzy boją się zacząć robić lub publikować zdjęcia. Według mnie nie ma rzeczy niemożliwych. W ciągu kilku lat osiągnęłam w fotografii bardzo wiele i ciągle idę do
przodu. Kiedyś też nie miałam odwagi pokazywać swoich zdjęć. Bałam się krytyki i tego, że moje fotografie nikomu się nie spodobają. Obawiałam się tego, że robię coś, co tylko ja rozumiem. Dziś wiem, że to nieprawda. Nie każdy musi zachwycać się moimi fotografiami, ważne jest to, że ja przekazuję w nich część siebie. Dlatego teraz już się nie boję. Nie boję się fotografować, nie boję się pokazywać swoich zdjęć, nie boję się krytyki. Z tego właśnie powodu staram się przekazywać moją wiedzę innym pasjonatom fotografii, szczególnie tym początkującym. Chcę pokazać, że wystarczy tak niewiele, aby wyjść z ukrycia i uwierzyć w siebie. Osiągnąć w tej dziedzinie można bardzo wiele: wysokie lokaty w prestiżowych konkursach, międzynarodowe wystawy fotograficzne, członkostwo w Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF) itd.

MOJE FOTOGRAFIE

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy e-book jest dla mnie? Dopiero zaczynam przygodę z fotografią.
E-book jest skierowany dla wszystkich tych, którzy fotografują, a szczególnie dla tych, którzy robią to smartfonem. Dla tych, którzy chcą nadać swoim fotografiom inny wymiar. Dla tych, którzy potrzebują zdjęć na swoje profile społecznościowe, w biznesie itp.

Jeśli lubisz fotografie, lubisz fotografować, to ten e-book będzie dla Ciebie idealny. On nie dzieli na poziomy zaawansowania, on jest po prostu dla każdego i każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Kiedy otrzymam e-booka?
E-booka otrzymasz zaraz po zapłacie. Musisz go pobrać na swój komputer.
Mam tylko smartfona, czy to wystarczy, aby zrobić zadania zawarte w e-booku?
Tak, oczywiście. Smartfon wystarczy by wykonać zadania, które przygotowałam dla Ciebie w tym e-booku. Ja omawiam jakiś trik, przykład pokazuje na moich fotografiach, a potem Ty możesz zrobić swoje podobne
Czy te triki opisane w e-booku mogę stosować używając lustrzanki?
Oczywiście, że tak. Wszystkie opisane w nim triki i porady można wykorzystywać fotografując zarówno smartfonem, jak i lustrzanką, bezlusterkowcem itd.